אודות INTRUST

חברת INTRUST (לשעבר "קבוצת לינוקס ישראל") הינה חברה המספקת שירותי ייעוץ מומחים לתכנון, עיצוב ותמיכה בפתרונות IT ומתמקדת בפתרונות המבוססים על מערכות ההפעלה לינוקס/יוניקס ופתרונות קוד פתוח (תוכנה חופשית).
אנו מאמינים שלינוקס ופתרונות המבוססים קוד פתוח אינם אלטרנטיבה כבעבר אלא טכנולוגיה מובילה ואיכותית ואנו משלבים את המערכות הללו בלב מערכות המחשוב של פרוייקטים, חברות וארגונים.

צוות המקצוענים שלנו מוביל עם למעלה מ- 15 שנות נסיון בתכנון והקמה של מערכות IT בסביבות מחשוב הטרוגניות וגדולות, היועצים בחברה בעלי תארים אקדמיים ומקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בתחום IT בכלל ובתחום לינוקס/יוניקס וקוד פתוח בפרט, לכן INTRUST תוכל לספק גם לך ייעוץ מקצועי בבחירת אסטרטגית המחשוב ופתרונות IT.

עבודה משותפת

בין אם אנו מספקים שירות למוצר ובין אם תמיכה לארגון ולפרוייקט אנו מאמינים בשיתוף פעולה. לכן אנו עובדים ונמשיך לעבוד תמיד תוך שיתוף פעולה מלא עם אנשי המחשוב בארגון עצמו, זאת בכדי לספק ללקוחותינו את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים הייחודיים שלהם בעלות-תועלת הטובה ביותר.
INTRUST עובדת בשיתוף פעולה וכשותפה עם חברות ישראליות ובין-לאומיות בתחום החומרה, פיתוח תוכנה, פתרונות תקשורת ואבטחת מידע והינה נציגה ויועצת מוכרת של הפצות לינוקס ופתרונות מבוססים תוכנה חופשית.

INTRUST זו גם קהילה

מערכת ההפעלה לינוקס ופתרונות קוד פתוח אחרים נוצרו כתוצאה משיתוף וקהילה.
חברת INTRUST, היועצים בה והעומד בראשה, מיקי ברזילי, הינם חברים פעילים ומוכרים בקהילת הקוד הפתוח ולינוקס בישראל, אשר מעבר לצד העסקי פועלים גם ברמה הקהילתית לקידום השימוש בלינוקס ובקוד הפתוח בישראל ובתחומי קהילה נוספים.

INTRUST (ובשמה הקודם "קבוצת לינוקס ישראל") השתתפה והפיקה מספר כנסים בתחום לינוקס וקוד פיתוח המשלבים קהילה ועסקים כמו גם ימי עיון והדרכות בתחום.

חברת INTRUST שמה לה למטרה להוות גשר בין הפעילות הקהילתית בתחום לינוקס וקוד פתוח לבין הפעילות העסקית. אנו מאמינים שבקהילה קיים ידע רב ולכן יש להמשיך לפתח ולטפח את קהילת הקוד הפתוח ולינוקס.

INTRUST תורמת 5% מהכנסותייה לפעילויות קהילתיות שונות.